Timsah derisinden 167 bin liralık tişört

Lüks giyim markası Hermes, sadece timsah derisi kullanarak yapılan bir tişörtü 91 bin 500 dolarlık fiyat etiketi ile satışa çıkardı.

Amerikalı ünlü modacı Pulitzer öldü

60’lı yıllarda rengarenk elbiseleriyle büyük ün kazanan Amerikalı ünlü moda tasarımcısı Lilly Pulitzer Rousseau 81 yaşında öldü.

Doğru gelinlik seçme ipuçları

Hayatın en anlamlı günlerinden olan düğün için olmazsa olmaz olan gelinlik seçiminin doğru yapılması çok önemli. İşte gelinlik seçimini doğru yapmak için dikkat etmeniz gereken 10 önemli ipucu…

Aksesuar seçerken nelere dikkat etmeli?

Aksesuar seçerken nelere dikkat etmeli?

Doğru aksesuar seçimi, şüphesiz güzel ve şık görünmenin en önemli unsurlarından biridir. Modacılar, doğru aksesuar seçimi ile en sade kıyafetlerle bile güzel ve baştan çıkarıcı olmanın mümkün olduğunu belirtiyor. İşte aksesuar seçerken dikkat etmesi gereken noktalar.

Sevgililer Günü’ne özel takılar

Gümüş takı sanatçısı Büşra Velioğlu, Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı tasarımlarıyla sevgilinize özel olduğunu hissettiriyor. Sevginizi en kolay ifade etmenin yolu olan takılar, erkekleri hediye arayışından kurtarıyor.

Kusurlu güzelliğin modası da var

Doğal kusurlarını ön plana çıkaran kadınlar, moda dergilerinden defilelere, ünlüler dünyasından reklamlara kadar her yerde karşımıza çıkarken güzellik anlayışı da kökünden değişiyor. Artık kusursuz güzellik değil, kusurlu güzellik moda!

Yaratıcı ev süslemeleri için tüyolar

Pullar, boncuklar, kurdeleler… Bu unsurlarla, yastıklarınızı süsleyebilir, çerçevelerinizi renklendirebilirsiniz. İşte boncukları kurdeleleri ve pulları kullanarak eviniz için yaratıcı süslemek yapma tüyoları…

Gelecek yazın moda trendleri

Havaların ısınmasıyla hazırlıklarına başladığımız tatil mevsimi yazın vazgeçilmezi şortlar şimdi her zamankinden daha seksi. Eskinin diz üstü şortları yerini süper minilere bırakacağa benziyor. İşte önümüzdeki yazın moda trendleri olmaya aday kıyafetler…

Copyright © 2018 Nazende. Tüm hakları saklıdır.