Sevgilinizi şımartarak ilişkinizi canlandırın

Bir süre sonra monotonlaşıp sıkıcı bir hal alan ilişkiyi canlandırmak için sevgilinizi şımartmanın en etkili yollardan biri olduğunu biliyor musunuz?

İlk buluşma için ipuçları

İlk buluşmalarda çoğu zaman her iki taraf da konuşmaktan çekinse de uzmanlar bazı tüyolar ile bu durumun aşılabileceğini belirtiyor.

Kadınların hoşlandığı erkekler

Kadınların hoşlandığı erkeklerin genelde komik erkekler olduğu söylenir. Bunun üzerine araştırma yapan bilim adamları bu iddianın gerçek olduğunu ortaya çıkardı.

Mutlu ilişki için ideal yaş farkı

Mutlu bir ilişki ve evlilik için erkeğin kadından 4 yıl 4 ay daha büyük olmasının en ideali olduğunu yapılan araştırmalarla tespit edildi.

Boşanmanın 45 nedeni

Boşanmanın 45 nedeni

Yargıtay tarafından şimdiye kadar çıkan emsal kararlara göre boşanma nedenleri bir arada toplanarak kitap halinden yayınlandı. İşte bu kitaba göre başlıca boşanma nedenleri…

Kadınlara aşk tavsiyeleri

Kadınlara aşk tavsiyeleri

Bir cevapsız aramanız var… Ondan! Şimdi ne yapacaksınız? Geri aramadan önce, bunu hak edip etmediğine karar verin. Belki aşağıdaki listenin bir faydası olur.

İlişkiyi kurtarma stratejileri

İlişkiyi kurtarma stratejileri

Dünyada her üç evlilikten birinin boşanmayla sonuçlandığı ve aşkların başladığı gibi büyük bir hızla bittiği günümüzde, gerçek aşkı bulmak ve bunu yıllarca korumak pek de kolay olmuyor. Ancak ömür boyu mutlu bir birliktelik yaşayan veya ilişkilerini krizden kurtarmayı başaran pek çok çift de var. Peki, onlar hayatlarının kadınını veya erkeğini mi bulmuşlar, yoksa bildikleri bir şeyler mi var?

Erkeklerin aşık olma nedenleri

Erkek okuyucularına “nasıl aşık oldunuz” diye soran dünyaca ünlü bir kadın sitesine gelen cevaplar erkekler hakkında ip uçları veriyor.

Copyright © 2018 Nazende. Tüm hakları saklıdır.