Cilt koruyucu kremler güneşten korumada yetersiz

Uzmanlar, güneşin yaydığı zararlı ışınlardan korunmak için kullanılan cilt koruyucu kremlerin, bilinenin aksine tam bir koruma sağlamadığını belirtiyor.

Cilt kuruluğu nedir?

Cilt kuruluğu sorunu, birçok kadın için kabusa dönüşen ve birçok farklı nedeni bulunan cilt sorunlarından biridir.

Limon maskesi ile lekelerden kurtulun

Uzmanlar, ciltte bulunan lekelerden kurtulmanın en kolay, zahmetsiz ve risksiz yönteminin limon maskesi olduğunu belirtiyor.

Sivilceler için doğal cilt maskeleri

Çoğunlukla ergenlik döneminde, bazı durumlarda da alerjik reaksiyonlar sonucu ortaya çıkan sivilceler için doğal cilt maskeleri ile tedavi uygulanabilir.

Allıkla güzelliğinize güzellik katın

Allık, güzelliğine önem verenlerin güzelleşmek için kullanabileceği önemli makyaj malzemelerinden biri olup doğru kullanıldığında etkili sonuçlar elde edilebilir.

Yaz aylarında ayak bakımı nasıl yapılmalı?

Günün büyük bir bölümünü ayakta geçirdiğimiz düşünülürse yaz aylarında ayak bakımı ciddiyetle üzerinde durulması gereken bir konu oluyor.

Daha güzel görünme ipuçları

Birbirinden ilginç ve basit yöntemler kullanarak daha güzel görünmenin mümkün olduğunu söyleyen uzmanlar, daha güzel görünmek için önemli ipuçları veriyor…

Lazer epilasyon

Lazer epilasyon, vücutta oluşan istenmeyen tüylerden kurtulmak için kullanılan ve etkisi en kalıcı olan epilasyon yöntemlerinden biridir.

Copyright © 2018 Nazende. Tüm hakları saklıdır.