Sıkı bir karın için beslenme önerileri

Yaz aylarında çoğumuzun başına gelen en büyük felaket olan sarkan göbeğin önüne geçmek isteyenler sıkı bir karın için beslenme önerilerine kulak vermeli.

Karpuz diyeti zararlı mı?

Karpuz diyeti yazın kilo vermek isteyenlerin favori diyetlerinden olsa da tek çeşit besinden oluşması “Karpuz diyeti zararlı mı?” sorusunu akla getiriyor.

Kalorisi düşük diyet yemekleri

Düşük kalorili bir diyet uygulayanların karşılaştığı en büyük sıkıntılardan biri, hep aynı tip yiyecekleri tükettikleri için, diyetlerinden hemen sıkılmaları ve kalorisi fazla olan yiyeceklere yönelmeleridir.

Ünlüler nasıl zayıflıyor?

“Ünlüler nasıl zayıflıyor?” sorusu, onları her zaman zayıf, formda ve güzel gördüğümüz için şüphesiz çoğumuzun cevabını merakla beklediği soruların başında geliyor.

Oruç tutarak kilo verilebilir mi?

Ramazanın gelmesiyle birlikte oruç tutmak, çoğu insan için fazla kilolarından da kurtulabilmek için bir fırsat olarak görülür.

Kadınlar neden erkeklerden daha kolay kilo alır?

Kadınların kafasını karıştıran konulardan biri de erkeklerden daha kolay kilo almalarıdır. Uzmanlar, bu durumun çeşitli nedenlerinin olduğunu belirtiyor.

Neden kilo veremiyoruz?

Kilo vermek için gecesini gündüzüne katanların başarısızlıklarının başında çevreden edinilen ve doğruluğu konusunda şüpheler olan zayıflama, diyet ve kilo verme üzerine yanlışlar olduğunu biliyor musunuz?

Diyet menüsünün vazgeçilmezleri

Diyetlerin başarılı olmasının önündeki en büyük engel kuşkusuz açlık hissidir. Uzmanlar, yapılan diyete olumsuz etkisi olmadan açlık hissini bastırmak için tüketilecek 10 besin maddesini tavsiye ediyor.

Copyright © 2018 Nazende. Tüm hakları saklıdır.